اسب تروای سبزپوشان در گل ماند

آنچه در عمل محقق شد این بود که اسب تروای سبزپوشان در گل ماند و هیچ سبزی نه تنها در میدان آزادی قابل مشاهده نبود، بلکه در هیچ یک از مسیرهای راهپیمایی نیز خبری از سبزها نبود و فتنه گران جرات عرضه اندام در برابر صفوف به هم پیوسته ملت را نداشتند.


 مهدی سعیدی نویسنده وبلاگ "بیم موج "، مطلبی با عنوان "اسب تروای سبزپوشان در گل ماند " را در وبلاگ شخصی خود منتشر کرده است.
بر اساس این گزارش در این مطلب آمده است:

وقتی حضور میلیونی ملت در راهپیمایی "برائت از منافقین " ملت در روز نهم دی ماه حقیقت صحنه تحولات ایران و یکپارچگی ملت در حمایت از نظام اسلامی را آشکار نمود, فتنه گران سبزپوش که همه چیز را از دست رفته می‌دیدند بر آن شدند تا آبروی از دست رفته را تا حدی ترمیم نمایند و این بار مراسم 22 بهمن را آخرین فرصت برای عرضه اندام و فتنه گری هدف قرار دادند. سران خارج نشین فتنه سبز و احزاب فتنه گر داخلی همسو با آنها همگی به میدان آمدند و جنگ روانی-رسانه‌ای جدیدی برای خلق "22 بهمنی سبز " آغاز شد.
در این میان "ابراهیم نبوی "، طنزنویس و هرزه‌گوی ضدانقلاب که در روزگاری نه چندان دور در برابر ملت توبه کرده بود و اینک در آغوش بیگانگان به هتک حرمت نظام اسلامی مشغول است, در جایگاه تئوری پرداز و استراتژیست! فتنه گران به صحنه آمد و در مقاله‌ای که در سایت جرس با مدیریت عطا مهاجرانی (سیاستمدار زن باره و وزیر فرهنگ دولت دوم خرداد) در تاریخ 29 دیماه منتشر کرد، از هواداران سبزپوش خواست تا از تاکتیک "اسب تروای " برای فتح میدان آزادی استفاده کنند.
این تاکتیک با استقبال فراوان سایت‌های و وبلاگ‌های ضدانقلاب مواجه شد و به سرعت تبلیغ گردید.
به عنوان نمونه محسن سازگارا عنصر دست نشانده سازمان سیا در در روز 13 بهمن به اغتشاشگران چنین خط می‌دهد: "در مسیرهای حکومت می‌تونیم حرکت بکنیم، راهپیمایی بکنیم، با نمادهای جنبش سبز، با شعارهای خودمون، با علامت V و پیشنهادم این است که اگر جایی احساس کردیم که خطری هستش و مشکلی هستش می‌شه با سکوت به مسیر ادامه داد و سپس وارد میدون آزادی شد. "
این طرح برای تسخیر میدان آزادی حتی در سایت ضدانقلاب "بالاترین " نیز به بحث گذاشته شد و با 79 درصد آراء به توافق مرورگران آن سایت رسید.
اما آنچه در عمل محقق شد این بود که اسب تروای سبزپوشان در گل ماند و هیچ سبزی نه تنها در میدان آزادی قابل مشاهده نبود، بلکه در هیچ یک از مسیرهای راهپیمایی نیز خبری از سبزها نبود و فتنه گران جرات عرضه اندام در برابر صفوف به هم پیوسته ملت را نداشتند! 22 بهمن باشکوهتر از گذشته برگزار شد و منافقین از خوف ملت به لانه های خود خزیدند!
شکست سهمگین فتنه گران آنها را به شدت برآشفته و دنیای مجازی خود ساخته آنها این روزها مملو از اظهارات ضد و نقیضی است که بر علیه یکدیگر می‌نویسند و هر یک سعی دارد شکست را به گردن دیگری بیندازد!
برخی اقدام طراحان تاکتیک اسب تروا را خائنی دانستند که با قصد حمایت از نظام اسلامی و مهار سبزها در این روز به جنبش سبز خیانت کردند! و اظهار داشتند که باید به طرح موسوی عمل می کردند که گفته بود جنبش سبز باید با هویت اصلی خود در صحنه راهپیمایی حاضر می شد! برخی طراح این سناریوی را فردی ناشی دانستند که دیگر نباید نظریه پردازی کند و خطاب به وی اعلام داشتند که : "آقای نبوی، کار هر خر نیست خرمن کوفتن! "
از سویی دیگر جمعی از شکست خوردگان از ملت از وی خواستند تا به خاطر اشتباهش از سبزها عذرخواهی کند. برخی دیگر نبوی را مقصر ندانسته و عیب کار را در عدم اجرای صحیح این تاکتیک دانستند. برخی دیگر نیز اعتراف کردند در برابر نیروهای حامی نظام کم آورده اند و سبزها جرات نکردند تا سبز بودن خود را اعلام نمایند! برخی دیگر نیز با کمال پر رویی ادعاهای خود قبل از راهپیمایی را فراموش کرده و اظهار داشتند که پیروز روز 22 بهمن بودند چرا که توانسته اند نظام اسلامی را به هراس اندازند و همین قدر هم برای سبزها پیروزی است!؟
جالب ترین واکنش را کاریکاتوریست فتنه سبز (نیک آهنگ کوثر) داشت که با کشیدن کاریکاتوری طرح شکسته خورده نبوی - مهاجرانی را به سخره گرفت.
در این برخی دیگر نیز راهکارهای جالب جدیدی مطرح ساختند و از آنجمله اینکه: "تا اونجایی که میتونیم در بسیج نفوذ کنیم و سعی‌ در بر قرار کردن ارتباط با بسیج و نیرو و بازوی سرکوب داشته باشیم تا اونها رو با واقعیت این رژیم آشنا کنیم. "
"ابراهیم نبوی " نیز بعد از بیش از 24 ساعت سکوت در صفحه فیس بوک خود ظاهر شد و اعلام داشت: "نظریه اسب تروا از نظر تاکتیکی اشتباه بود، من رسما از همه عذر می‌خواهم. "
همه این‌ها نشان از سردرگمی و شکست سنگینی دارد که جبهه فتنه گران را دچار آشفتگی ساخته و رهبران آنها را نیز مستاصل کرده است. این خودفروختگان غافل فراموش کرده اند که آنچه موجب شکست فتنه گران در 22 بهمن تاریخی ایران زمین گشت حضور ملت با ایمان و آگاهی بود که همواره در مقاطع سخت با هدایت حکیم فرزانه انقلاب اسلامی به میدان آمده و همه نقشه های دشمن را نقش بر آب کرده است. نظام اسلامی شجره طیبه‌ای است که ریشه در تاریخ این سرزمین دارد و دشمنان آن باید بداند : "چراغی را که ایزد برافروزد/ چو ابله پف کند ریشش بسوزد! "

/ 0 نظر / 9 بازدید